XY - Anka Mierzejewska

teraz

jak to ogarnąć ?

25 cze 2016

A może to jest tak, że każda osoba jest planetą, która ma swój los, plan, charakter, cele, zainteresowania, zadania…

 

Związek może być wtedy, kiedy ważna część, znacząca, cześć losu, planu, charakteru, celów, zainteresowań i zadań jest wspólna z losem itd., drugiej planety.

 

Każda z planet ma swoją trajektorię lotu, czasem dwie planety lecą po tej samej linii.

 

Jeżeli jednak jedna z planet żąda od drugiej ( żąda, wymaga, wpływa, naciska…) żeby ta druga, która ma swój los… zmieniała swój los…., bo tej „jednej planecie” jest tak na rękę, wygodnie, albo po prostu tak widzi wspólne bycie razem,… gwarantowany jest „rozp..” w przestrzeni kosmicznej.

 

Żądania, to mogą być bardzo maleńkie ziarenka, jak ” w sobotę pójdziemy do mojej mamy na obiad”, aż z ziarenek robi się ogromna mielizna, aż dosypanie jednego, maciupeńkiego ziareneczka powoduje, że nie można znieść już więcej.

 

To może być wybuch międzyplanetarny, albo wybuch do wewnątrz głowy. Tak zwane dobre wychowanie kieruje wybuch do wewnątrz / bo nie można przecież rzucać talerzami, prawda?/ i planeta może dokonać samozniszczenia. Niekoniecznie świadomie.

 

Dobrowolne zmiany, to co innego, niż odbieranie drugiej planecie jej wolności, prawa do jej własnej trajektorii lotu, losu, planów, charakteru, celów, zainteresowań, zadań…

 

Wolność. Miłość to jest dawanie wolności.

 

kategoria - akzsazc / Komentarze są wyłączone

Komentarze zostały zamknięte.

Strona oparta na WordPress, Copyright by Anka Mierzejewska, design by PB & Anka Mierzejewska