XY - Anka Mierzejewska

teraz

można

31 sie 2014

można zmieniać, rzeczywistość, swoje myśli, swoje nastawienie, swoje zachowanie, swoje reakcje, swoją ścianę, swoje biuro, swoją szufladę ( największe wyzwanie ), swój widok – NA CO PATRZĘ KAŻDEGO DNIA _ zaczęłam zauważać, że zmienia mnie to na co patrzę

jak patrzę na rzeczy piękne – mam piękne myśli

kategoria - Bez kategorii / Komentarze są wyłączone

odważnie odwaga odwagi :::))))

30 sie 2014

kategoria - Bez kategorii / Komentarze są wyłączone

happy hour

30 sie 2014

XY happy hour/ rysunek na papierze 2014

kategoria - picture / Komentarze są wyłączone

Prestiż = Tak rządzą solidni partnerzy

29 sie 2014

błędy są genialną szansą żeby się uczyć. teraz o sukcesach : tylko kilka przykładów: dzisiaj – moje obrazy można zobaczyć w:

1. Muzeum Motoryzacji w Zamku Topacz – zauważ jak się tam czujesz, jaka tam panuje atmosfera, tradycyjnie, elegancko, ale na luzie, to jest dobrze zaprojektowane miejsce.  w taki klimat jest wpisana wystawa w samym budynku muzeum, wystawa samochodów ” co Cię wiezie”. warto się tam przejść.

2. FOOD ART GALLERY – na Księcia Witolda – restauracja – ale jaka? jest przepaść między tym miejscem i innymi – to jest pyszne jedzenie opakowane tak, że nie chciałabym stamtąd wychodzić.  miejsce sztuki jest wpisane – naprawdę – nie tylko w nazwę – w filozofię. Obrazy są prezentowane na zasadach galerii, widać je. Jak u nas w muzeach brakuje ławek, żeby spokojnie pobyć sobie z obrazem, tak tutaj możesz sobie spędzić godziny, jedząc, rozmawiając i patrząc na obrazy.

3. to są wybrane wydarzenia specjalne poza stałą współpracą z Galerią M Odwach, gdzie zachęcam, żeby często zaglądnąć i wzbogacać swoją kolekcję obrazów.

Prestiż? – tak, jak widzisz gdzieś moje prace, tam rządzą solidni partnerzy.

Można zacząć dzisiaj, kupiłeś co jakiś czas obraz, albo dwa i dojdziesz może do pozycji pani Kulczyk, która praktycznie jest dzisiaj prywatnym ministrem kultury.

 

kategoria - akzsazc / Komentarze są wyłączone

rusz do galerii powieś sobie obraz w domu to łatwe jak

26 sie 2014

kategoria - picture / Komentarze są wyłączone

na poimprezowy ból głowy

24 sie 2014

Dzisiaj przeczytałam Reginy Brett „Jesteś Cudem” i… przeczytałam o plotkowaniu, o tym żeby odpowiadać sobie na pytanie, czy to co chcę powiedzieć: 1. jest prawdą? 2. czy to jest dobre? czy muszę to powiedzieć? … dlatego postanowiłam wycofać kilka wpisów. „Każda forma mowy, która może wywołać szkody takie jak cierpienie psychiczne, straty finansowe, ból fizyczny, zszargać reputację, obniżyć wartość człowieka w oczach innych” jest do wykasowania. Nie muszę popisywać się dowcipem, mścić się i imponować Tobie wypisując coś na kogoś.

Za to wczoraj pewna piękna kobieta przedstawiała mnie 7 swoim znajomy i o każdym mówiła tak wspaniałe rzeczy, jakby był jej najukochańszym przyjacielem, tym wyjątkowym i jedynym. Cudowny wieczór.

https://www.youtube.com/watch?v=RTQL42onK08

 

 

kategoria - Bez kategorii / Komentarze są wyłączone

słuchanie serca

23 sie 2014

przychodzi B. i mówi – jej! Anka ale obraz – ten tylko ten, jakbyś go chciała kiedyś gdzieś oddać,  to wiesz – ja jestem pierwsza… przychodzi A. i mówi – tamte dwa tak, ale nie ten, wybacz… ja sama  zaliczam ww obraz do ulubionych …

kategoria - Bez kategorii / Komentarze są wyłączone

wro clo ve

22 sie 2014

kategoria - Bez kategorii / Komentarze są wyłączone

Capitol teatr Muzyczny podwórko Wrocław

21 sie 2014

obraz, który w pracowni jest taki olbrzymi, w takim wnętrzu wydaje się drobniutki 

kategoria - wro / Komentarze są wyłączone

dzień dobry

20 sie 2014

- i jak w tym wyglądam?

- pięknie. Ty mi się we wszystkim podobasz.

kategoria - akzsazc / Komentarze są wyłączone

« powrót

Strona oparta na WordPress, Copyright by Anka Mierzejewska, design by PB & Anka Mierzejewska