XY - Anka Mierzejewska

teraz

wystawa w ten weekend

21 paź 2022

if you love to discover new art I am happy to welcome you for High Line Open Studios – you can find me in studio 7E on 7 Floor this weekend between 12.00-6.00 pm October 22-23, 2022 Saturday and Sunday 526 W 26 Street, 10001 NY, NY
.
zima idzie, a my gotowi, bo mamy kolory słońca!
wystawa w ten weekend
my, ludzie zachodu i północy, marzymy żeby wygrzać się w słońcu i tęsknimy do Wysp Kanaryjskich. Amerykanie mają Miami i Califotnie. Azja ma Bali. Ile rozmów zimowych toczy się wokół planowania wypadów do Tajlandii? Teraz wiadomo, jest trochę inna sytuacja, ale odpocząć jest dobrze.
Widzimy więc człowieka zachodu, pracoholika. Codziennie 6 rano zaczyna od siłowni. Ale nie kończy się na mięśniach. Już o 8 bierzemy odpowiedzialność. Dzwigamy ciężary. Ale mamy też marzenia, wrażliwość, uśmiech, delikatne uczucia do ludzi. Czy da się zrzucić ten wór pełen kamieni?
Mam zaczarowany pędzelek i dlatego namalowałam super-człowieka, super-dziewczynę, super-faceta w takich kolorach, żeby chociaż przez ten moment, kiedy spojrzą na obraz znad laptopa, biurka, stanowiska pracy czuli lekki powiew ciepłego wiatru, słońce na twarzy, bose stopy na piasku, orzeźwiającą bryzę od morza, żeby choć przez tą chwilę plecak zniknął.

kategoria - Bez kategorii / Komentarze są wyłączone

Komentarze zostały zamknięte.

Strona oparta na WordPress, Copyright by Anka Mierzejewska, design by PB & Anka Mierzejewska